Dowiedz się, dlaczego nas potrzebujesz!

KILKA SŁÓW O nas ...

Witamy Was w naszym Ministerstwie!

Pytacie … Kto tu jest Ministrem? Każdy z Was! 🙂

Na wstępie z całego serducha chcemy Wam pogratulować! Decyzja o ślubie to jedna z najważniejszych decyzji w życiu.
Dlaczego chcemy być z Wami w tym dniu? Bezcenny jest czas, kiedy przy kubku gorącej herbaty rozmawiamy o dekoracjach. Planujemy, dyskutujemy i otwieramy nasze i Wasze głowy na nowe pomysły! Z klasycznych dekoracji wyczarowujemy piękne aranżacje wnętrz sal weselnych! Wkładamy w Wasz dzień ogrom pracy, czasu i zaangażowania otrzymując mnóstwo uśmiechów, łez szczęścia, a także miliona ciepłych słów od Was. Każdy z Was jest wyjątkowy, każdy ma swój pomysł i wizje, a My jesteśmy dla Was! Pamiętajcie o tym 🙂

Służymy radą, pomocą, a także rozmową!

Z indywidualnym podejściem wyczarujemy dla Was dekoracje ślubów plenerowych i sal weselnych. Stworzymy niezapomniany klimat w kościele, a także przygotujemy wymarzone bukiety ślubne i inne dodatki. Dla Waszej pewności, że wszystko ze sobą współgra, proponujemy Wam pełny pakiet dekoracji.  Uwierzcie, że warto!
Czas ucieka między palcami, a my jesteśmy po to, abyście w tym dniu mogli skupić się tylko na sobie.

W zakładce „oferta” znajdziecie zakres naszej pracy.
Napiszcie do nas, a my przedstawimy Wam go bardziej szczegółowo! Działamy głównie na terenie Lubelszczyzny i sąsiednich województw. Jeśli jesteście z dalszych okolic – dajcie nam znać!
Podejdziemy do tematu indywidualnie 🙂

Dziękujemy wszystkim Młodym Parom, które do tej pory nam zaufały. Powierzając Wasz dzień w nasze ręce wpisaliście Nas w swoje historie. Zaszczytem było być z Wami i móc widzieć szczęście! Dzięki Wam, mamy możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia się, a wspomnienia zostaną z Nami na zawsze! Dziękujemy!

Ściskamy, Ola i Agnieszka
Ministerstwo Dekoracji

Niemożliwe? Nie dla nas!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie- z głowami pełnymi pomysłów. Służymy radą, a także chętnie realizujemy Wasze sprecyzowane wizje.

Dlaczego?

Bo każdy uwielbia MARZYĆ i ŚNIĆ, więc do dzieła! Zróbcie pierwszy krok i skontaktujcie się z nami- chętnie spotkamy się w przytulnym miejscu i poświęcimy Wam tyle czasu ile będzie potrzebne, aby wspólnie „zaprojektować” wyjątkowe dekoracje.